Red.br. Naziv kluba Bodovi
1. NK TRAVNIK 44
2. FK VITEZ 39
3. NK ISKRA 37
4. NK “Vlašić” 36
5. NK Kiseljak 30
6. FK Krajina 29
7. NK Podgrmeč 29
8. FK “Rudar” 26
9. Brekovica 25
10. NK “Busovača” 24
11. NK Krajišnik 20
12. Sloga 20
13. Bratstvo 11
14. Borac -3

Žrijeb Kup-a za Juniore

U prostorijama NS SBK/KSB u Travniku obavljen je Žrijeb Kup-a za Juniore dana 17.05.2019 god. sa početkom u 16,30 sati.
PAROVI KUP- a ZA JUNIORE – I – Kolo
NK NOVI TRAVNIK       –       NK TRAVNIK
NK KISELJAK                 –       NK VITEZ
FK VITEZ                       –        NK ISKRA
FK RADNIK                    –       NK METALLEGHE BSI
Utakmice su na rasporedu Srijeda 22.05.2019 god. sa početkom u 17,30 sati, osim utakmice FK RADNIK – NL METALLEGHE koja je zakazana za UTORAK : 21.05.2019 god. sa početkom u 17,30 sati.
Opširnije

ŽRIJEB KUP-a za SENIORE III Kolo Prva Faza. 

Dana 17.05.2019 god. u prostorijama NS SBK/KSB u Travniku Takmičarska/Natjecateljska komisija je izvršila ŽRIJEB KUP-a za SENIORE III Kolo Prva Faza.
PAROVI –  III –  Kola Kup-a   za Seniore Prva Faza su :
FK KAĆUNI             –          FK DNO LUKA
NK NOVA BILA       –          FK FOJNICA
Utakmice III kola Kup-a za Seniore su na rasporedu SRIJEDA : 22.05.2019 god. sa početkom u 17,30 sati.
Sportski pozdrav.
Opširnije

Žrijeb Kup-a za SENIORE –  III kolo Prva Faza

Obaviještvamo Vas da če se Žrijeb Kup-a za SENIORE –  III kolo Prva Faza, održati dana PETAK: 17.05.2019 god. u prostorijama NS SBK/KSB Travnik sa početkom u 16,00 sati. Klubovi koji su ostvarli plasman u treče kolo Kup-a za SENIORE- sezona 2019/20 god. su:
FK FOJNICA
FK DNOLUKA
FK KAĆUNI
NK NOVA BILA
Klubovi koji su ostvarili plasman u treče kolo Kup-a za Seniore su dužni prisustovati Žrijebu za treče kolo Kup-a Prva Faza.
Opširnije

Žrijeb Kup-a za JUNIORE – SEZONA 2019/20 god.

Obaviještavamo Vas da če Takmičarska/Natjecateljska Komisija izvršiti Žrijeb Kup-a za JUNIORE – SEZONA 2019/20 god.
Žrijeb parova Kup-a za Juniore I Kolo obavit če se u prostorijama NS SBK/KSB u Travniku dana Petak : 17.05.2019 god. sa početkom u 16,30 sati. Pozivamo sve klubove koji imaju Juniorsku selekciju da prisustvuju Žrijebu Kup-a.
Klubovi koji učestvuju u žrijebu Kup-a za Juniore – sezona 2019/20 god. su:
NK METALLEGHE BSI
FK RADNIK
NK ISKRA
NK TRAVNIK
NK NOVI TRAVNIK
NK VITEZ
FK VITEZ
NK KISELJAK
Sportski pozdrav;
                                                                                                                                              Takmičarska/Natjecateljska komisija :
                                                                                                                                                   Predsjednik: Jašarević Muris / sr
Opširnije

Raspored parova Kup-a za Seniore

spored parova Kup-a za Seniore. Utakmice su na rasporedu SRIJEDA : 15.05.2019 god. sa početkom u 17,30 sati.
PAROVI II KOLA KUPA – SENIORA – SEZONA 2019/20
NK NOVA BILA       –       NK GORICA
FK DNOLUKA         –       NK KARAULA
FK KAĆUNI             –       NK BILALOVAC
Takmičarska/Natjecatekjska komisija:
              Muris Jašarević / sr
Opširnije

Red.br. Naziv kluba Bodovi
1. FK Radnik (DV) 25
2. ”FK “Fojnica” 17
3. FK “Dnoluka 16
4. NK “Gorica” 12
5. FK “Kaćuni” 11
6. NK “Mladost” 7
7. NK “Elektrobosna” 6
8. NK “Kreševo” 0

Kontakt informacije

Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb, 72270 Travnik,

+387 (0)30/ 511 901

+387 (0)30/ 511 778

ns_sbkksb@hotmail.com

Važni linkovi