Kalendar dešavanja

« Novembar 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

07 Maj 11:43 am

Delegiranje Kup I faza - I kolo

RASPORED SUDIJA/SUDACA I DELEGATA ZA UTAKMICE
SENIORSKI KUP - SEZONA – 2018/19

I FAZA – I KOLO

FK „ DNOLUKA“ – NK „ELEKTROBOSNA“                   “

Sudija:

Imočanin Muamer

Donji Vakuf

Jajce: 09.05.2018                                       18,00 sati

A1:

Čehaja Almir

Bugojno

Delegat:   Sijah Zerid

A2:

Ređić Enaid

Bugojno

FK „ FOJNICA “ – NK „ BRNJACI “

Sudija:

Brzika Kenan

Bugojno

Fojnica: 09.05.2018                                   18,00 sati

A1:

Mujčić Galib

Vitez

Delegat:   Kovač Marko

A2:

Kargić Hazim

Vitez

NK „KATARINA “ – FK „KAČUNI “

Sudija:

Šišić Ekrem

Busovaća

Fojnica: 10.05.2018                                   18,00 sati

A1:

Palić Nedim

Radojčići

Delegat:   Marinko Novaković

A2:

Avdić Senaid

Han Bila

NK „BILALOVAC “ – NK „KREŠEVO “

Sudija:

Toni Mamuša

Novi Travnik

Bilalovac: 09.05.2018                                 18,00 sati

A1:

Amrudin Zajmović

Novi Travnik

Delegat: Arnaut Nedim  

A2:

Abdaković Ermina

Novi Travnik

NK „VLAŠIĆ “ – NK „KARAULA “

Sudija:

Dervić   Senad

Travnik

Turbe: 09.05.2018                                     18,00 sati

A1:

Boris Bilješko

Novi Travnik

Delegat: Ratko Bošnjak

A2:

Kristijan Sučić

Travnik

       

OFKK „ LUGOVI “ – NK „ŠANTIĆI“                   “

Sudija:

Antonio Tomić

Kreševo

Busovača: 09.05.2018                                 18,00 sati

A1:

Đelibašić Ismet

Karaula

Delegat:   Pašić Ajdin

A2:

Halep Arman

Turbe

NK „ GORICA “ – NK „MLADOST “

Sudija:

Anes Delić

Travnik

Guča Gora: 09.05.2018                               18,00 sati

A1:

Riđić Bakir

Travnik

Delegat:   Stjepan Badrov

A2:

Kurtović Sulejman

Travnik

Sponzori / Partneri