Kalendar dešavanja

« Septembar 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

28 Avg 7:12 pm

Uspješan start pionirske selekcije

28.08.2018. godine je u Tuzli počeo je trodnevni turnir pionirskih reprezentacija kantonalnih/županijskih nogometnih saveza, koji tradicionalno organizira Nogometni savez Federacije Bosne i Hercegovine.

 

 

Na reviji omladinskog nogometa, koja je ove godine okupila oko 200 mladih nogometaša sa prostora cijele Federacije BiH, učestvuje svih 10 kantonalnih/ županijskih saveza koji su podjeljeni u dvije grupe. Selekcija NS SBK/KSB ostvarila je dvije pobjede.

Fotografija Hronika.ba.

 

Prvog dana turnira odigrane su utakmice  prvog i drugog kola po grupama, a postignuti su sljedeći rezultati:

 

GRUPA A

 

1. kolo

 

NS Tuzlanskog kantona - NS Zeničko-dobojskog kantona 1:0

 

FS Bosansko-podrinjskog kantona - ŽNS Županije Hercegbosanske 0:3

 

 

 

2. kolo

 

ŽNS Županije Zapadnohercegovačke - NS Tuzlanskog kantona 0:0

 

NS Zeničko-dobojskog kantona - FS Bosansko-podrinjskog kantona 5:0

 

 

 

GRUPA B

 

 

 

1. kolo  

 

NS Srednjobosanskog kantona - NS Hercegovačko-neretvanske županije/kantona 1:0

 

FS Kantona Sarajevo - NS Unsko-Sanskog kantona 0:1

 

 

 

2. kolo

 

NS Hercegovačko-neretvanske županije/kantona  - FS Kantona Sarajevo 0:2

 

NS Posavske županije Orašje - NS Srednjobosanskog kantona 0:5

 

 

 

Turnir se nastavlja sutra, a igrat će se utakmice 3. i 4. kola u kojima se sastaju:

 

GRUPA A

 

 

 

FS Bosansko-podrinjskog kantona - ŽNS Županije Zapadnohercegovačke (10:30 sati)

 

ŽNS Županije Hercegbosanske - NS Zeničko-dobojskog kantona (12:00 sati)

 

NS Tuzlanskog kantona - FS Bosansko-podrinjskog kantona (16:00 sati)

 

ŽNS Županije Zapadnohercegovačke ŽNS Županije Hercegbosanske (17:30 sati)

 

GRUPA B

 

 

 

NS Unsko-Sanskog kantona - NS Hercegovačko-neretvanske županije/kantona (10:30 sati)

 

FS Kantona Sarajevo - NS Posavske županije Orašje (12:00 sati)

 

NS Posavske županije Orašje - NS Unsko-Sanskog kantona (16:00 sati)

 

NS Srednjobosanskog kantona - FS Kantona Sarajevo (17:30 sati)

 

 

 

Utakmice grupe A igraju se na stadionu u Mramoru, dok se utakmice grupe B igraju na stadionu u Lipnici.  

 

 

 

Sponzori / Partneri