Tabela 1. Kantonalna liga

1. FK Rudar 12 8 2 2 22 9 13 26

2. FK Fojnica 12 7 4 1 30 8 22 25

3. NK Kreševo 12 6 2 4 21 18 3 20

4. FK Dnoluka 12 5 2 5 20 20 0 17

5. NK Elektrobosna 12 5 1 6 18 18 0 16

6. NK Mladost 12 2 2 8 11 28 -17 8

7. NK Katarina 12 2 1 9 10 31 -21 7

Tabela 2. Kantonalna liga

1. FK Kaćuni 12 10 0 2 42 14 28 30

2. NK Gorica 12 6 3 3 26 15 11 21

3. NK Šantići 12 6 2 4 37 39 -2 20

4. NK Brnjaci 12 5 1 6 39 28 11 16

5. NK Bilalovac CPU 12 4 3 5 20 22 -2 15

6. OFK Lugovi 12 4 3 5 16 25 -9 15

7. NK Karaula 12 0 2 10 17 54 -37 2

Kalendar dešavanja

« Novembar 2017 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

24 Avg 7:30 pm

Delegiranje 2. kola - DLZ

DRUGA LIGA FBIH ZAPAD

SEZONA – 2017/18 – JESEN

SLUŽBENA LICA – 2. KOLO

26/27.08.2017. – 17:00 sati

 KRAJINA BREKOVICA 78

Glavni sudac

Balić Roman

Bihać

Cazin

subota , 26.08.2017.

17:00

Asistent 1

Omerdić Amar

Bihać

Delegat:

Fajić Šačir, Bosanska Krupa

Asistent 2

Budimlić Zlatan

Bihać

BRATSTVO  -  PODGRMEČ

Glavni sudac

Kukić Armin

Bugojno

 

Bos.Krupa

subota , 26.08.2017.

17:00

Asistent 1

Korman Ernad

Bugojno

 

Delegat:

Prošić Eldis, Cazin

Asistent 2

Bašić Almir

Bugojno

 

 VITEZ (B)-   KRAJIŠNIK

Glavni sudac

Islamović Armin

Sanski Most

 

Bužim

subota , 26.08.2017.

17:00

Asistent 1

Halkić Haris

Sanski Most

 

Delegat:

Hušidić Šerif, Velika Kladuša

Asistent 2

Serdarević Alen

Vitez

 

  SLOGA  -  KLJUČ  

Glavni sudac

Kurić Muamer

Jajce

 

Otoka Bos.

subota , 26.08.2017.

17:00

Asistent 1

Kero Kenan

Bugojno

 

Delegat:

Pilipović Aldin, Sanski Most

Asistent 2

Kahrić Sead

Jajce

 

 RADNIK  - NOVI TRAVNIK

Glavni sudac

Šeho Muhamed

Bugojno

 

Donji Vakuf

nedjelja, 27.08.2017.

17:00

Asistent 1

Halkić Haris

Sanski Most

 

Delegat:

Bojo Nikica, Kiseljak

Asistent 2

Nanić Hasan

Bužim

 

 VITEZ (V) -  BUSOVAČA

Glavni sudac

Osmančević Mirhudin

Novi Travnik

 

Vitez

nedjelja, 27.08.2017.

17:00

Asistent 1

Puzović Igor

Travnik

 

Delegat:

Perić Mario, Novi Travnik

Asistent 2

Berberović Edin

Travnik

 

  RUDAR -   KISELJAK

Glavni sudac

Gelo Ivan

Novi Travnik

 

Han Bila

nedjelja, 27.08.2017.

17:00

Asistent 1

Malkoč Admir

Novi Travnik

 

Delegat:

Hodžić Smail, Travnik

Asistent 2

Turić Ladislav

Novi Travnik

 
                             

Sponzori / Partneri