Tabela Druga liga Zapad:
1. Novi Travnik 19 14 2 3 43:10 44
2. Podgrmeč 19 13 2 4 28:12 41
3. Krajina 19 12 3 4 38:18 39
4. Kiseljak 19 11 2 6 38:23 35
5. Vitez (V) 19 9 5 5 43:19 32
6. Radnik 19 9 2 8 23:20 29
7. Brekovic 78 19 7 4 8 20:30 25
8. Busovača 19 7 3 9 29:32 24
9. Bratstvo 19 7 2 10 21:34 23
10. Sloga 19 6 4 9 18:29 22

11. Krajišnik 19 6 3 10 25:51 21
12. Rudar 19 5 5 9 15:28 20
13. Ključ 19 3 5 11 23:35 14
14. Vitez (B) 19 2 2 15 20:43 8

Tabela Prva kantonalna liga
1. NK Vlašić 10 6 3 1 33:6 21
2. FK Fojnica 9 5 3 1 18:0 18
3. FK Kaćuni 9 5 2 2 15:11 17
4. NK Elektrobosna 9 4 2 3 11:13 14
5. NK Kreševo 10 3 1 6 13:29 10
6. NK Mladost 10 2 2 6 11:20 8
7. FK Dnoluka 9 1 1 7 7:19 4

Tabela Druga kantonalna liga
1. NK Gorica 9 7 2 0 31:5 23
2. NK Bilalovac CPU 10 6 2 2 17:13 20
3. NK Katarina 9 5 3 1 24:13 18
4. NK Karaula 10 4 0 6 12:25 12
5. NK Brnjaci 9 3 2 4 20:21 11
6. NK Šantići 10 1 3 6 11:21 6
7. OFK Lugovi 9 1 0 8 8:25 3

Kalendar dešavanja

« Juni 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

16 Feb 11:09 am

DLZ - Raspored proljeće

U nastavku možete pročitati raspored proljetnog dijela Druge lige zapad, sezona 2017/2018.

 

 

Kolo 14

17.03.2018 15:00 Cazin Krajina - FK "Rudar" ZAKAZANA

17.03.2018 15:00 Bosanska Otoka Sloga - NK Kiseljak ZAKAZANA

17.03.2018 15:00 Bužim Vitez - Ključ ZAKAZANA

17.03.2018 15:00 Bosanska Krupa Bratstvo - NK NOVI TRAVNIK ZAKAZANA

18.03.2018 15:00 Vitez FK "VITEZ" - NK Krajišnik ZAKAZANA

18.03.2018 15:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK "Busovača" ZAKAZANA

18.03.2018 15:00 Bihać Brekovica 78 - NK Podgrmeč ZAKAZANA

Kolo 15

24.03.2018 15:30 Sanski Most NK Podgrmeč - Bratstvo ZAKAZANA

24.03.2018 15:30 Velika Kladuša NK Krajišnik - Vitez ZAKAZANA

24.03.2018 15:30 Ključ Ključ - Sloga ZAKAZANA

25.03.2018 15:30 Bihać Brekovica 78 - Krajina ZAKAZANA

25.03.2018 15:30 Novi Travnik NK NOVI TRAVNIK - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

25.03.2018 15:30 Busovača NK "Busovača" - FK "VITEZ" ZAKAZANA

25.03.2018 15:30 Kiseljak NK Kiseljak - FK "Rudar" ZAKAZANA

Kolo 16

31.03.2018 16:00 Cazin Krajina - NK Kiseljak ZAKAZANA

31.03.2018 16:00 Han Bila FK "Rudar" - Ključ ZAKAZANA

31.03.2018 16:00 Bosanska Otoka Sloga - NK Krajišnik ZAKAZANA

31.03.2018 16:00 Bužim Vitez - NK "Busovača" ZAKAZANA

31.03.2018 16:00 Vitez FK "VITEZ" - NK NOVI TRAVNIK ZAKAZANA

31.03.2018 16:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK Podgrmeč ZAKAZANA

31.03.2018 16:00 Bosanska Krupa Bratstvo - Brekovica 78 ZAKAZANA

Kolo 17

04.04.2018 16:00 Bosanska Krupa Bratstvo - Krajina ZAKAZANA

04.04.2018 16:00 Bihać Brekovica 78 - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

04.04.2018 16:00 Sanski Most NK Podgrmeč - FK "VITEZ" ZAKAZANA

04.04.2018 16:00 Novi Travnik NK NOVI TRAVNIK - Vitez ZAKAZANA

04.04.2018 16:00 Busovača NK "Busovača" - Sloga ZAKAZANA

04.04.2018 16:00 Velika Kladuša NK Krajišnik - FK "Rudar" ZAKAZANA

04.04.2018 16:00 Ključ Ključ - NK Kiseljak ZAKAZANA

Kolo 18

07.04.2018 16:00 Cazin Krajina - Ključ ZAKAZANA

07.04.2018 16:00 Bosanska Otoka Sloga - NK NOVI TRAVNIK ZAKAZANA

07.04.2018 16:00 Bužim Vitez - NK Podgrmeč ZAKAZANA

08.04.2018 16:00 Kiseljak NK Kiseljak - NK Krajišnik ZAKAZANA

08.04.2018 16:00 Han Bila FK "Rudar" - NK "Busovača" ZAKAZANA

08.04.2018 16:00 Vitez FK "VITEZ" - Brekovica 78 ZAKAZANA

08.04.2018 16:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - Bratstvo ZAKAZANA

Kolo 19

14.04.2018 16:30 Bosanska Krupa Bratstvo - FK "VITEZ" ZAKAZANA

14.04.2018 16:30 Sanski Most NK Podgrmeč - Sloga ZAKAZANA

14.04.2018 16:30 Velika Kladuša NK Krajišnik - Ključ ZAKAZANA

15.04.2018 16:30 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - Krajina ZAKAZANA

15.04.2018 16:30 Bihać Brekovica 78 - Vitez ZAKAZANA

15.04.2018 16:30 Novi Travnik NK NOVI TRAVNIK - FK "Rudar" ZAKAZANA

15.04.2018 16:30 Busovača NK "Busovača" - NK Kiseljak ZAKAZANA

21.04.2018 16:30 Cazin Krajina - NK Krajišnik ZAKAZANA

21.04.2018 16:30 Ključ Ključ - NK "Busovača" ZAKAZANA

21.04.2018 16:30 Bosanska Otoka Sloga - Brekovica 78 ZAKAZANA

21.04.2018 16:30 Bužim Vitez - Bratstvo ZAKAZANA

22.04.2018 16:30 Kiseljak NK Kiseljak - NK NOVI TRAVNIK ZAKAZANA

22.04.2018 16:30 Han Bila FK "Rudar" - NK Podgrmeč ZAKAZANA

22.04.2018 16:30 Vitez FK "VITEZ" - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

Kolo 21

28.04.2018 17:00 Bosanska Krupa Bratstvo - Sloga ZAKAZANA

28.04.2018 17:00 Sanski Most NK Podgrmeč - NK Kiseljak ZAKAZANA

29.04.2018 17:00 Vitez FK "VITEZ" - Krajina ZAKAZANA

29.04.2018 17:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - Vitez ZAKAZANA

29.04.2018 17:00 Bihać Brekovica 78 - FK "Rudar" ZAKAZANA

29.04.2018 17:00 Novi Travnik NK NOVI TRAVNIK - Ključ ZAKAZANA

29.04.2018 17:00 Busovača NK "Busovača" - NK Krajišnik ZAKAZANA

Kolo 22

05.05.2018 17:00 Cazin Krajina - NK "Busovača" ZAKAZANA

05.05.2018 17:00 Velika Kladuša NK Krajišnik - NK NOVI TRAVNIK ZAKAZANA

05.05.2018 17:00 Ključ Ključ - NK Podgrmeč ZAKAZANA

05.05.2018 17:00 Bosanska Otoka Sloga - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

05.05.2018 17:00 Bužim Vitez - FK "VITEZ" ZAKAZANA

06.05.2018 17:00 Kiseljak NK Kiseljak - Brekovica 78 ZAKAZANA

06.05.2018 17:00 Han Bila FK "Rudar" - Bratstvo ZAKAZANA

Kolo 23

12.05.2018 17:00 Bužim Vitez - Krajina ZAKAZANA

12.05.2018 17:00 Bosanska Krupa Bratstvo - NK Kiseljak ZAKAZANA

12.05.2018 17:00 Sanski Most NK Podgrmeč - NK Krajišnik ZAKAZANA

13.05.2018 17:00 Vitez FK "VITEZ" - Sloga ZAKAZANA

13.05.2018 17:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - FK "Rudar" ZAKAZANA

13.05.2018 17:00 Bihać Brekovica 78 - Ključ ZAKAZANA

13.05.2018 17:00 Novi Travnik NK NOVI TRAVNIK - NK "Busovača" ZAKAZANA

Kolo 24

19.05.2018 17:30 Cazin Krajina - NK NOVI TRAVNIK ZAKAZANA

19.05.2018 17:30 Busovača NK "Busovača" - NK Podgrmeč ZAKAZANA

19.05.2018 17:30 Velika Kladuša NK Krajišnik - Brekovica 78 ZAKAZANA

19.05.2018 17:30 Ključ Ključ - Bratstvo ZAKAZANA

19.05.2018 17:30 Kiseljak NK Kiseljak - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

19.05.2018 17:30 Han Bila FK "Rudar" - FK "VITEZ" ZAKAZANA

19.05.2018 17:30 Bosanska Otoka Sloga - Vitez ZAKAZANA

Kolo 25

26.05.2018 17:30 Bosanska Otoka Sloga - Krajina ZAKAZANA

26.05.2018 17:30 Bužim Vitez - FK "Rudar" ZAKAZANA

26.05.2018 17:30 Vitez FK "VITEZ" - NK Kiseljak ZAKAZANA

26.05.2018 17:30 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - Ključ ZAKAZANA

26.05.2018 17:30 Bosanska Krupa Bratstvo - NK Krajišnik ZAKAZANA

26.05.2018 17:30 Bihać Brekovica 78 - NK "Busovača" ZAKAZANA

26.05.2018 17:30 Sanski Most NK Podgrmeč - NK NOVI TRAVNIK ZAKAZANA

Kolo 26

02.06.2018 17:30 Cazin Krajina - NK Podgrmeč ZAKAZANA

02.06.2018 17:30 Novi Travnik NK NOVI TRAVNIK - Brekovica 78 ZAKAZANA

02.06.2018 17:30 Busovača NK "Busovača" - Bratstvo ZAKAZANA

02.06.2018 17:30 Velika Kladuša NK Krajišnik - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

02.06.2018 17:30 Ključ Ključ - FK "VITEZ" ZAKAZANA

02.06.2018 17:30 Kiseljak NK Kiseljak - Vitez ZAKAZANA

02.06.2018 17:30 Han Bila FK "Rudar" - Sloga ZAKAZANA

Sponzori / Partneri