Tabela Druga liga Zapad:
1. Novi Travnik 19 14 2 3 43:10 44
2. Podgrmeč 19 13 2 4 28:12 41
3. Krajina 19 12 3 4 38:18 39
4. Kiseljak 19 11 2 6 38:23 35
5. Vitez (V) 19 9 5 5 43:19 32
6. Radnik 19 9 2 8 23:20 29
7. Brekovic 78 19 7 4 8 20:30 25
8. Busovača 19 7 3 9 29:32 24
9. Bratstvo 19 7 2 10 21:34 23
10. Sloga 19 6 4 9 18:29 22

11. Krajišnik 19 6 3 10 25:51 21
12. Rudar 19 5 5 9 15:28 20
13. Ključ 19 3 5 11 23:35 14
14. Vitez (B) 19 2 2 15 20:43 8

Tabela Prva kantonalna liga
1. NK Vlašić 10 6 3 1 33:6 21
2. FK Fojnica 9 5 3 1 18:0 18
3. FK Kaćuni 9 5 2 2 15:11 17
4. NK Elektrobosna 9 4 2 3 11:13 14
5. NK Kreševo 10 3 1 6 13:29 10
6. NK Mladost 10 2 2 6 11:20 8
7. FK Dnoluka 9 1 1 7 7:19 4

Tabela Druga kantonalna liga
1. NK Gorica 9 7 2 0 31:5 23
2. NK Bilalovac CPU 10 6 2 2 17:13 20
3. NK Katarina 9 5 3 1 24:13 18
4. NK Karaula 10 4 0 6 12:25 12
5. NK Brnjaci 9 3 2 4 20:21 11
6. NK Šantići 10 1 3 6 11:21 6
7. OFK Lugovi 9 1 0 8 8:25 3

Kalendar dešavanja

« Juli 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

02 Apr 4:57 pm

Delegiranje 16. kola - Druga liga Zapad FBiH

DRUGA LIGA FBIH ZAPAD SEZONA – 2017/18 – JESEN - SLUŽBENA LICA – 16. KOLO , 04.04.2018. – 16:00 sati

 

 

KRAJINA -   KISELJAK

Glavni sudac

Halkić Haris

Sanski Most

Cazin

srijeda, 04.04.2018.

16:00

Asistent 1

Šabić Adi

Bihać

Delegat:

Mujagić Mersad, Bihać

Asistent 2

Zjakić Edin

Bihać

  RUDAR -  KLJUČ

Glavni sudac

Šeho Mehmed

Bugojno

Han Bila

srijeda, 04.04.2018.

16:00

Asistent 1

Gelo Ivan

Novi Travnik

Delegat:

Sivro Nermin, Vitez

Asistent 2

Turić Ladislav

Novi Travnik

 SLOGA -  KRAJIŠNIK

Glavni sudac

Korman Ernad

Bugojno

Bos.Otoka

srijeda, 04.04.2018.

16:00

Asistent 1

Nanić Hasan

Bužim

Delegat:

Čavkić Denis, Bihać

Asistent 2

Malkoć Admir

Novi Travnik

VITEZ (B)  -  BUSOVAČA

Glavni sudac

Silić Sanel

Cazin

Bužim

srijeda, 04.04.2018.

16:00

Asistent 1

Islamović Armin

Sanski Most

Delegat:

Palić Adnan, Cazin

Asistent 2

Begić Nermin

Bihać

VITEZ (V) -NOVI TRAVNIK

Glavni sudac

Kurić Muamer

Bugojno

Vitez

srijeda, 04.04.2018.

16:00

Asistent 1

Kero Kenan

Bugojno

Delegat:

Solomun Davor, Travnik

Asistent 2

Kahrić Sead

Jajce

 RADNIK -  PODGRMEČ

Glavni sudac

Kukić Armin

Bugojno

Donji Vakuf

srijeda, 04.04.2018.

16:00

Asistent 1

Bašić Almir

Bugojno

Delegat:

Puljić Josip, Fojnica

Asistent 2

Puzović Igor

Travnik

BRATSTVO -  BREKOVICA

Glavni sudac

Osmančević Mirudin

Novi Travnik

Bos.Krupa

srijeda, 04.04.2018.

16:00

Asistent 1

Žilić Oliver

Vitez

Delegat:

Čatić Safet, Bužim

Asistent 2

Serdarević Alen

Vitez

 

 

 

Sponzori / Partneri