Tabela Druga liga Zapad:
1. Novi Travnik 19 14 2 3 43:10 44
2. Podgrmeč 19 13 2 4 28:12 41
3. Krajina 19 12 3 4 38:18 39
4. Kiseljak 19 11 2 6 38:23 35
5. Vitez (V) 19 9 5 5 43:19 32
6. Radnik 19 9 2 8 23:20 29
7. Brekovic 78 19 7 4 8 20:30 25
8. Busovača 19 7 3 9 29:32 24
9. Bratstvo 19 7 2 10 21:34 23
10. Sloga 19 6 4 9 18:29 22

11. Krajišnik 19 6 3 10 25:51 21
12. Rudar 19 5 5 9 15:28 20
13. Ključ 19 3 5 11 23:35 14
14. Vitez (B) 19 2 2 15 20:43 8

Tabela Prva kantonalna liga
1. NK Vlašić 10 6 3 1 33:6 21
2. FK Fojnica 9 5 3 1 18:0 18
3. FK Kaćuni 9 5 2 2 15:11 17
4. NK Elektrobosna 9 4 2 3 11:13 14
5. NK Kreševo 10 3 1 6 13:29 10
6. NK Mladost 10 2 2 6 11:20 8
7. FK Dnoluka 9 1 1 7 7:19 4

Tabela Druga kantonalna liga
1. NK Gorica 9 7 2 0 31:5 23
2. NK Bilalovac CPU 10 6 2 2 17:13 20
3. NK Katarina 9 5 3 1 24:13 18
4. NK Karaula 10 4 0 6 12:25 12
5. NK Brnjaci 9 3 2 4 20:21 11
6. NK Šantići 10 1 3 6 11:21 6
7. OFK Lugovi 9 1 0 8 8:25 3

Kalendar dešavanja

« Maj 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

11 Maj 1:03 pm

DLZ - Delegiranje 23. kola

DRUGA LIGA FBIH ZAPAD , SEZONA – 2017/18 – PROLJEĆE

SLUŽBENA LICA – 23. KOLO - 12/13.05.2018. – 17:00 sati

 

 

VITEZ (B) – KRAJINA

Glavni sudac

Šeho Mehmed

Bugojno

Bužim

subota, 12.05.2018.

17:00

Asistent 1

Kukić Armin

Bugojno

Delegat:

Čavkić Denis, Bihać

Asistent 2

Malkoč Admir

Novi Travnik

VITEZ (V) – SLOGA

Glavni sudac

Osmančević Mirudin

Novi Travnik

Vitez

subota, 12.05.2018.

17:00

Asistent 1

Gelo Ivan

Novi Travnik

Delegat:

Đogić Husein, Karaula

Asistent 2

Kahrić Sead

Jajce

 BRATSTVO – KISELJAK

Glavni sudac

Islamović Armin

Sanski Most

Bos.Krupa

subota, 12.05.2018.

17:00

Asistent 1

Serdarević Alen

Vitez

Delegat:

Pilipović Aldin, Sanski Most

Asistent 2

Turić Ladislav

Novi Travnik

 PODGRMEČ –    KRAJIŠNIK 

Glavni sudac

Kasupović Adnan

Bihać

Sanski Most

subota, 12.05.2018.

17:00

Asistent 1

Budimlić Zlatan

Bihać

Delegat:

Palić Adnan, Cazin

Asistent 2

Nanić Hasan

Bužim

 RADNIK  –  RUDAR

Glavni sudac

Halkić Haris

Sanski Most

Donji Vakuf

nedjelja, 13.05.2087.

17:00

Asistent 1

Islamović Armin

Sanski Most

Delegat:

Sivro Nermin, Vitez

Asistent 2

Nanić Hasan

Bužim

 BREKOVICA 78  – KLJUČ

Glavni sudac

Kazlagić Mirza

Cazin

Brekovica

nedjelja, 13.05.2087.

17:00

Asistent 1

Zjakić Edin

Bihać

Delegat:

Hušidić Šerif, Velika Kladuša

Asistent 2

Hušidić Amir

V.Kladuša

 NOVI TRAVNIK  –  BUSOVAČA

Glavni sudac

Kurić Muamer

Jajce

Novi Travnik

nedjelja, 13.05.2087.

17:00

Asistent 1

Korman Ernad

Bugojno

Delegat:

Bojo Nikica, Kiseljak

Asistent 2

Puzović Igor

Travnik

Sponzori / Partneri