Tabela Druga liga Zapad:
1. Novi Travnik 19 14 2 3 43:10 44
2. Podgrmeč 19 13 2 4 28:12 41
3. Krajina 19 12 3 4 38:18 39
4. Kiseljak 19 11 2 6 38:23 35
5. Vitez (V) 19 9 5 5 43:19 32
6. Radnik 19 9 2 8 23:20 29
7. Brekovic 78 19 7 4 8 20:30 25
8. Busovača 19 7 3 9 29:32 24
9. Bratstvo 19 7 2 10 21:34 23
10. Sloga 19 6 4 9 18:29 22

11. Krajišnik 19 6 3 10 25:51 21
12. Rudar 19 5 5 9 15:28 20
13. Ključ 19 3 5 11 23:35 14
14. Vitez (B) 19 2 2 15 20:43 8

Tabela Prva kantonalna liga
1. NK Vlašić 10 6 3 1 33:6 21
2. FK Fojnica 9 5 3 1 18:0 18
3. FK Kaćuni 9 5 2 2 15:11 17
4. NK Elektrobosna 9 4 2 3 11:13 14
5. NK Kreševo 10 3 1 6 13:29 10
6. NK Mladost 10 2 2 6 11:20 8
7. FK Dnoluka 9 1 1 7 7:19 4

Tabela Druga kantonalna liga
1. NK Gorica 9 7 2 0 31:5 23
2. NK Bilalovac CPU 10 6 2 2 17:13 20
3. NK Katarina 9 5 3 1 24:13 18
4. NK Karaula 10 4 0 6 12:25 12
5. NK Brnjaci 9 3 2 4 20:21 11
6. NK Šantići 10 1 3 6 11:21 6
7. OFK Lugovi 9 1 0 8 8:25 3

Kalendar dešavanja

« Juli 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

02 Sep 5:29 pm

Pretpioniri A - raspored 2017-2018

09.09.2017. počinje takmičenje u sezoni 2017/2018.

 

Kolo 1

09.09.2017 10:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

09.09.2017 10:00 Jajce NK METALLEGHE BSI - NK "Vlašić" ZAKAZANA

10.09.2017 10:00 Bugojno NK ISKRA - AN "VRBAS" ZAKAZANA

10.09.2017 10:00 Travnik NK TRAVNIK - NK "Gorica" ZAKAZANA

10.09.2017 10:00 Bugojno NK Sportprevent - FK "Lašva" ZAKAZANA

Kolo 2

16.09.2017 10:00 Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

16.09.2017 10:00 Bugojno NSŠ "Globus" - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

17.09.2017 10:00 Dolac FK "Lašva" - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

17.09.2017 10:00 Guča Gora NK "Gorica" - NK Sportprevent ZAKAZANA

17.09.2017 10:00 Bugojno NK ISKRA - NK TRAVNIK ZAKAZANA

Kolo 3

23.09.2017 10:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK "Gorica" ZAKAZANA

23.09.2017 10:00 Jajce NK METALLEGHE BSI - FK "Lašva" ZAKAZANA

23.09.2017 10:00 Turbe NK "Vlašić" - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

24.09.2017 10:00 Travnik NK TRAVNIK - AN "VRBAS" ZAKAZANA

24.09.2017 10:00 Bugojno NK Sportprevent - NK ISKRA ZAKAZANA

Kolo 4

30.09.2017 10:00 Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

01.10.2017 10:00 Dolac FK "Lašva" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

01.10.2017 10:00 Guča Gora NK "Gorica" - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

01.10.2017 10:00 Bugojno NK ISKRA - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

01.10.2017 10:00 Travnik NK TRAVNIK - NK Sportprevent ZAKAZANA

Kolo 5

07.10.2017 10:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK TRAVNIK ZAKAZANA

07.10.2017 10:00 Jajce NK METALLEGHE BSI - NK ISKRA ZAKAZANA

07.10.2017 10:00 Turbe NK "Vlašić" - NK "Gorica" ZAKAZANA

07.10.2017 10:00 Bugojno NSŠ "Globus" - FK "Lašva" ZAKAZANA

08.10.2017 10:00 Bugojno NK Sportprevent - AN "VRBAS" ZAKAZANA

Kolo 6

14.10.2017 10:00 Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - FK "Lašva" ZAKAZANA

15.10.2017 10:00 Guča Gora NK "Gorica" - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

15.10.2017 10:00 Bugojno NK ISKRA - NK "Vlašić" ZAKAZANA

15.10.2017 10:00 Travnik NK TRAVNIK - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

15.10.2017 10:00 Bugojno NK Sportprevent - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

Kolo 7

21.10.2017 10:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - AN "VRBAS" ZAKAZANA

21.10.2017 10:00 Jajce NK METALLEGHE BSI - NK Sportprevent ZAKAZANA

21.10.2017 10:00 Turbe NK "Vlašić" - NK TRAVNIK ZAKAZANA

21.10.2017 10:00 Bugojno NSŠ "Globus" - NK ISKRA ZAKAZANA

22.10.2017 10:00 Dolac FK "Lašva" - NK "Gorica" ZAKAZANA

Kolo 8

28.10.2017 10:00 Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - NK "Gorica" ZAKAZANA

28.10.2017 10:00 Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

COMET - Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine - Raspored takmičenja Stranica: 1 / 3

29.10.2017 10:00 Bugojno NK ISKRA - FK "Lašva" ZAKAZANA

29.10.2017 10:00 Travnik NK TRAVNIK - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

29.10.2017 10:00 Bugojno NK Sportprevent - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Kolo 9

04.11.2017 10:00 Jajce NK METALLEGHE BSI - AN "VRBAS" ZAKAZANA

04.11.2017 10:00 Turbe NK "Vlašić" - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

04.11.2017 10:00 Bugojno NSŠ "Globus" - NK Sportprevent ZAKAZANA

05.11.2017 10:00 Dolac FK "Lašva" - NK TRAVNIK ZAKAZANA

05.11.2017 10:00 Guča Gora NK "Gorica" - NK ISKRA ZAKAZANA

Kolo 10

Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - NK ISKRA ZAKAZANA

Guča Gora NK "Gorica" - NK TRAVNIK ZAKAZANA

Dolac FK "Lašva" - NK Sportprevent ZAKAZANA

Bugojno NSŠ "Globus" - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

Turbe NK "Vlašić" - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

Kolo 11

Turbe NK "Vlašić" - AN "VRBAS" ZAKAZANA

Jajce NK METALLEGHE BSI - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

Donji Vakuf FK Radnik (DV) - FK "Lašva" ZAKAZANA

Bugojno NK Sportprevent - NK "Gorica" ZAKAZANA

Travnik NK TRAVNIK - NK ISKRA ZAKAZANA

Kolo 12

Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - NK TRAVNIK ZAKAZANA

Bugojno NK ISKRA - NK Sportprevent ZAKAZANA

Guča Gora NK "Gorica" - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

Dolac FK "Lašva" - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

Bugojno NSŠ "Globus" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Kolo 13

Bugojno NSŠ "Globus" - AN "VRBAS" ZAKAZANA

Turbe NK "Vlašić" - FK "Lašva" ZAKAZANA

Jajce NK METALLEGHE BSI - NK "Gorica" ZAKAZANA

Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK ISKRA ZAKAZANA

Bugojno NK Sportprevent - NK TRAVNIK ZAKAZANA

Kolo 14

Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - NK Sportprevent ZAKAZANA

Travnik NK TRAVNIK - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

Bugojno NK ISKRA - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

Guča Gora NK "Gorica" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Dolac FK "Lašva" - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

Kolo 15

Dolac FK "Lašva" - AN "VRBAS" ZAKAZANA

Bugojno NSŠ "Globus" - NK "Gorica" ZAKAZANA

Turbe NK "Vlašić" - NK ISKRA ZAKAZANA

Jajce NK METALLEGHE BSI - NK TRAVNIK ZAKAZANA

Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK Sportprevent ZAKAZANA

Kolo 16

Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

Bugojno NK Sportprevent - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

Travnik NK TRAVNIK - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Bugojno NK ISKRA - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

Guča Gora NK "Gorica" - FK "Lašva" ZAKAZANA

Kolo 17

Guča Gora NK "Gorica" - AN "VRBAS" ZAKAZANA

Dolac FK "Lašva" - NK ISKRA ZAKAZANA

Bugojno NSŠ "Globus" - NK TRAVNIK ZAKAZANA

COMET - Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine - Raspored takmičenja Stranica: 2 / 3

Turbe NK "Vlašić" - NK Sportprevent ZAKAZANA

Jajce NK METALLEGHE BSI - FK Radnik (DV) ZAKAZANA

Kolo 18

Gornji Vakuf - Uskoplje AN "VRBAS" - NK METALLEGHE BSI ZAKAZANA

Donji Vakuf FK Radnik (DV) - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Bugojno NK Sportprevent - NSŠ "Globus" ZAKAZANA

Travnik NK TRAVNIK - FK "Lašva" ZAKAZANA

Bugojno NK ISKRA - NK "Gorica" ZAKAZANA

Sponzori / Partneri