Tabela Druga liga Zapad:
1. Novi Travnik 19 14 2 3 43:10 44
2. Podgrmeč 19 13 2 4 28:12 41
3. Krajina 19 12 3 4 38:18 39
4. Kiseljak 19 11 2 6 38:23 35
5. Vitez (V) 19 9 5 5 43:19 32
6. Radnik 19 9 2 8 23:20 29
7. Brekovic 78 19 7 4 8 20:30 25
8. Busovača 19 7 3 9 29:32 24
9. Bratstvo 19 7 2 10 21:34 23
10. Sloga 19 6 4 9 18:29 22

11. Krajišnik 19 6 3 10 25:51 21
12. Rudar 19 5 5 9 15:28 20
13. Ključ 19 3 5 11 23:35 14
14. Vitez (B) 19 2 2 15 20:43 8

Tabela Prva kantonalna liga
1. NK Vlašić 10 6 3 1 33:6 21
2. FK Fojnica 9 5 3 1 18:0 18
3. FK Kaćuni 9 5 2 2 15:11 17
4. NK Elektrobosna 9 4 2 3 11:13 14
5. NK Kreševo 10 3 1 6 13:29 10
6. NK Mladost 10 2 2 6 11:20 8
7. FK Dnoluka 9 1 1 7 7:19 4

Tabela Druga kantonalna liga
1. NK Gorica 9 7 2 0 31:5 23
2. NK Bilalovac CPU 10 6 2 2 17:13 20
3. NK Katarina 9 5 3 1 24:13 18
4. NK Karaula 10 4 0 6 12:25 12
5. NK Brnjaci 9 3 2 4 20:21 11
6. NK Šantići 10 1 3 6 11:21 6
7. OFK Lugovi 9 1 0 8 8:25 3

Kalendar dešavanja

« Juli 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

09 Sep 11:48 am

Predpioniri A - delegiranje 1. kola

RASPORED SUDIJA/SUDACA I DELEGATA ZA UTAKMICE

I - KOLA PRVENSTVA  OM.LIGA PRED PIONIRI,,A“GRUPA SEZONA – 2017/18 – JESEN-2017

 

 

NK,,ISKRA-“ AN,,VRBAS“

Sudija:

Čehaja Almir

Bugojno

BUGOJNO:10.09.2017                         u 10,00 sati

A1:

Ridžal Advan

Bugojno

Delegat: Zukić Nijaz

A2:

Ljubunčić Imran

Bugojno

NK,,TRAVNIK- NK,,GORICA“

Sudija:

Solomun Matej

Travnik

TRAVNIK-:10.09.2017                          u 10,00 sati

A1:

Sučić Kristijan

Travnik

Delegat:  Hodžić Mirza

A2:

Robert Kafadar

Nova Bila

NK,,“SPORTPREVENT“- FK,,LAŠVA“

Sudija:

Đulabić Aldin

Novi Travnik

BUGOJNO-Hendek:10.09.2017          u 10.00 sati

A1:

Dedić Sedad

Novi Travnik

Delegat:  Novaković Marinko

A2:

Zahirović Aldin

Novi Travnik

FK,,“RADNIK“- NSŠ ,,GLOBUS“

Sudija:

   

DONJI VAKUF-:10.09.2017                 u 10.00 sati

A1:

   

Delegat:  

A2:

   

NK,,“METALLEGHE BSI“- NK,,VLAŠIĆ“

Sudija:

Odobašić Harun

Turbe

JAJCE-:10.09.2017                               u 10.00 sati

A1:

Mujkić Mirza

Karaula

Delegat: Kulaš Izet

A2:

Hrustanović Kenan

Turbe

Sponzori / Partneri