Tabela 1. Kantonalna liga

1. FK Rudar 12 8 2 2 22 9 13 26

2. FK Fojnica 12 7 4 1 30 8 22 25

3. NK Kreševo 12 6 2 4 21 18 3 20

4. FK Dnoluka 12 5 2 5 20 20 0 17

5. NK Elektrobosna 12 5 1 6 18 18 0 16

6. NK Mladost 12 2 2 8 11 28 -17 8

7. NK Katarina 12 2 1 9 10 31 -21 7

Tabela 2. Kantonalna liga

1. FK Kaćuni 12 10 0 2 42 14 28 30

2. NK Gorica 12 6 3 3 26 15 11 21

3. NK Šantići 12 6 2 4 37 39 -2 20

4. NK Brnjaci 12 5 1 6 39 28 11 16

5. NK Bilalovac CPU 12 4 3 5 20 22 -2 15

6. OFK Lugovi 12 4 3 5 16 25 -9 15

7. NK Karaula 12 0 2 10 17 54 -37 2

Kalendar dešavanja

« Novembar 2017 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

14 Sep 1:40 pm

Predpioniri B - delegiranje 2. kola

RASPORED SUDIJA/SUDACA I DELEGATA ZA UTAKMICE

II - KOLA PRVENSTVA  OM.LIG.PRED PIONIRI,,B“GRUPA SEZONA – 2017/18 –  JESEN 2017

 

NK,,BOBOVAC“-FK,,RUDAR“

Sudija:

Zaimović Amrudin

Novi Travnik

HAN BILA : 17.09.2017                     u 12.00 sati

A1:

Mamuša Toni

Novi Travnik

Delegat: Stjepan Badrov

A2:

Palić Nedim

Guča Gora

FK,,FOJNICA“- FK,,VITEZ“-

Sudija:

Tomić Antonio

Kreševo

FOJNICA: 21.09.2017                           u 13.00 sati

A1:

Šišić Ekrem

Busovača

Delegat: Topalović Kemal

A2:

Hodžić Amar

Fojnica

NK,,RIJEKA“ – NK,, KREŠEVO“

Sudija:

Osmančević Mirudin

Novi Travnik

RIJEKA: 17.09.2017                              u 10.00 sati

A1:

Šišić Ekrem

Busovača

Delegat: Bošnjak Ratko

A2:

Senad Dervić

Travnik

NK „ VITEZ“- NK „BUSOVAČA“

Sudija:

Dedić Sedad

Novi Travnik

VITEZ: 17.09.2017                                u 10,00 sati

A1:

   Đulabić Aldin

  Novi Travnik

Delegat:Dujmović Perica

A2:

   Zahirović Aldin

  Novi Travnik

ŠN „ROMARI“ – NK „NOVI TRAVNIK“

 Sudija:

   Matej Solomun

   Travnik

ŠANTIĆI: 17.09.2017                          u  10,00 sati

  A1:

  Kristijan Sučić

   Travnik

Delegat: Mujanović Mujo

  A2:

   Robert Kafadar

    Travnik

 

SLOBODNA FOJNICA

Sponzori / Partneri